Inhoud bewerken
samen sterk

Team onderwijs

Op IKC ‘t Holthuus werkt een enthousiast team met een evenwichtige mix tussen jonge collega’s en collega’s die al langer aan de school en opvang verbonden zijn. Trefwoorden in de samenwerking zijn: creativiteit, humor, betrokkenheid en gedrevenheid.

Klik op de foto voor meer informatie over de begeleider.

samen sterk

Team onderwijs

Op IKC ‘t Holthuus werkt een enthousiast team met een evenwichtige mix tussen jonge collega’s en collega’s die al langer aan de school en opvang verbonden zijn. Trefwoorden in de samenwerking zijn: creativiteit, humor, betrokkenheid en gedrevenheid.

Klik op de foto voor meer informatie over de begeleider.

samen sterk

Team onderwijs

Op IKC ‘t Holthuus werkt een enthousiast team met een evenwichtige mix tussen jonge collega’s en collega’s die al langer aan de school en opvang verbonden zijn. Trefwoorden in de samenwerking zijn: creativiteit, humor, betrokkenheid en gedrevenheid.

Klik op de foto voor meer informatie over de begeleider.

Jop Berentsen

Begeleider Bijenkorf groep 1/2

Els Molenaar

Begeleider Atlantis groep 5 | Begeleider Leerlab Ster | Coach Human Dynamics

Nine van Bon

Intern Begeleider bovenbouw

Wouter Bosman

Begeleider Nova Zembla groep 8

Kim Burghouwt

Begeleider Zwanenmeer groep 4

Bas Caldenhoven

Begeleider Vlinderstruik groep 5

Timon van Diepen

Begeleider Berenbos groep 3 | MT lid | Trainer/Coach Human Dynamics

Eva Dijkstra

Begeleider Muziektent groep ½

Maaike Dukers

Begeleider Luchtkasteel groep ½

Nina Elsenaar

Begeleider Muizenhuis groep ½

Kyla Esschendal

Begeleider Zwanenmeer groep 4 | Intern begeleider middenbouw

Kyla Esschendal

Begeleider Zwanenmeer groep 4 | Intern begeleider middenbouw

Krystle de Gram

Leerkrachtondersteuner

Daniek Hendriks

Begeleider Beverburcht groep 7

Reni Holverda

Begeleider Leeuwenkuil groep 5

Kim Huberts

Begeleider Boomhut groep 3

Stefan Jagers

Begeleider Wolvenbos groep 7

Janita Janssen

Begeleider Kristalgrot groep1/2 | MT lid

Nicole Knoefmann

Zwanenmeer groep 4 Leerkrachtondersteuner

Paul Zweers

Begeleider Casablanca groep 8 | Gymdocent

Barbara Koornneef

Begeleider Kristalgrot groep ½

Mike van de Koppel

Directeur Trainer | Coach Human Dynamics

Femke Kraaijvanger

Begeleider Uilennest groep 2/3

Maudy Mulder

Begeleider Boomhut groep 3

Silvanna Mahulette

Begeleider Casablanca groep 8

Mariska Nuijen – Scholten

Begeleider Wolvenbos groep 7

Laura van Ottele

Begeleider Berenbos groep 3

Annemieke Peppelman

Begeleider Muziektent groep ½

Anna Peters - van Kesteren

Begeleider Leeuwenkuil groep 5 | MT lid | Kwaliteitszorgmedewerker

Jeanne Peters

Begeleider Atlantis groep 5

Minke Peters

Begeleider Drakenberg groep 6 | MT lid | Trainer Human Dynamics

Nigel Peters

Begeleider Koraalrif groep 7

Maron-van-der-Pol

Maron van der Pol

Begeleider Vlinderstruik groep 5

Denise Asselman

Begeleider Apenrots groep 4

Charlotte Smit

Onderwijsassistent

Miranka Straver

Begeleider Bijenkorf | Luchtkasteel groep ½

Elsemieke Strijker

Begeleider Drakenberg groep 6

Janneke van der Vlugt

Begeleider Apenrots groep 4 | dansdocent

Mieke ter Voert

Vaste invalbegeleider Leerkrachtondersteuner

Floor Wierink

Intern begeleider onderbouw groep 1, 2 en 3 | MT lid | Trainer/Coach Human Dynamics

Imke Zijlema – Beijer

Begeleider Muizenhuis groep 1/2

Floor Kamsma

Administratie